SOFFBORD, Ikea Bjällsta.

SOFFBORD, Ikea Bjällsta.
2087336. SOFFBORD, Ikea Bjällsta.

Höjd cirka 59 cm, diameter cirka 80 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 5 334