KRIGSMEDALJER, samt bibel spänne, Karl XII, 1700-tal.

208724. KRIGSMEDALJER, samt bibel spänne, Karl XII, 1700-tal.

Medalj, brons, Napoleon I empereur, a ses compagnons gloire sa derniere pensee ste Helene 5 mai 1821
Medalj, brons, Napoleon empereur et roi, Ordine della corona di ferro
Spänne till karl XII bibel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spänne till karl XII bibel.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 264