BERTIL DAHLSTRAND. Färglitografi. Liseberg. Signerad Bertil Dahlstrand. Numrerad 158/330. Daterad 1973.

208679. BERTIL DAHLSTRAND. Färglitografi. Liseberg. Signerad Bertil Dahlstrand. Numrerad 158/330. Daterad 1973.

Blad storlek 95,5x 71 cm.

Oramad.
Defekt i överkant.
Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blad storlek 95,5x 71 cm.

Oramad.
Defekt i överkant.
Något gulnad.

Antal besök: 4 360