ORIENTALISK KERAMIK, 8 delar, Kina, 1700-tal.

208670. ORIENTALISK KERAMIK, 8 delar, Kina, 1700-tal.

5 st tallrikar samt 2 st bärtallrikar famille rose, skål 1700-tal.

Skål lagad, nagg på övrigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål lagad, nagg på övrigt.

Antal besök: 645