BLOMBORD, tidigt 1900-tal.

BLOMBORD, tidigt 1900-tal.
20864. BLOMBORD, tidigt 1900-tal.

Vitmålat. Längd 110, bredd 25, höjd, 90 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 256