KARMSTOL i trä/galon. 1950-tal.

208596. KARMSTOL i trä/galon. 1950-tal.

Karmstol i mörkbetsat trä, svängd ryggbricka och galonklädd sits och rygg.
Rygghöjd 71,5 cm
Sitthöjd 43 cm
Sittdjup 32 cm.

Bruksslitage, repor, avskav
Lös fjäder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 71,5 cm
Sitthöjd 43 cm
Sittdjup 32 cm.

Bruksslitage, repor, avskav
Lös fjäder.

Antal besök: 1 328