ARMBANDSUR CHAMPION BOOST, C3043, Chronograph.

208594. ARMBANDSUR CHAMPION BOOST, C3043, Chronograph.

Urets diameter ca 3,5 cm. Skador på glaset.

Bruksslitage, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 718