OIDENTIFIERAD KONSTNÄR . Stilleben med kräfta och frukter. Olja på duk. Kring sekelskiftet 1900. Signerad A.F Stolzenberg.

208550. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR . Stilleben med kräfta och frukter. Olja på duk. Kring sekelskiftet 1900. Signerad A.F Stolzenberg.

50 x 70 cm.

Mindre dukskada vid kräftans klo.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 70 cm.

Antal besök: 2 074