208498. BOK, "Drottning Gåsfot", A. France, Översättning Hjalmar Söderberg, bibliofilupplaga, Norstedts, Illustrationer av Bertil Bull Hedlund. Bertil Bull Hedlunds privata exemplar.
Slitage, ej fullständigt genomgången, kompletterad med senare etsning.