FÅTÖLJ, svart galon, IKEA 1960-tal.

208271. FÅTÖLJ, svart galon, IKEA 1960-tal.

Etikettmärkt. Svängbar.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt. Svängbar.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 887