JENS MATHISEN. 3 st, figurkompositioner, olja på pannå, signerade.

20825. JENS MATHISEN. 3 st, figurkompositioner, olja på pannå, signerade.

15x15, 14x25, 16x22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

15x15, 14x25, 16x22 cm.

Antal besök: 2 549