SKÅLAR samt KANNA. 3 delar. Porslin. "Berså". Design Stig Lindberg. Gustavsberg.

208187. SKÅLAR samt KANNA. 3 delar. Porslin. "Berså". Design Stig Lindberg. Gustavsberg.

Skål. Höjd 10,5 cm. Diameter 19,5 cm. Märkt Gustavsberg Bohus "Berså" Stig Lindberg Sweden.
Skål. Höjd 9 cm. Diameter 17,5 cm. Märkt Gustavsberg Bohus "Berså" Stig Lindberg Sweden.
Kanna. Höjd 13 cm. Märkt Gustavsberg Bohus "Berså" Stig Lindberg Sweden.

Bruksskick.
Dekor bortfall. Repor. Krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 4 614