EVA LINDQVIST ZETTERBERG. "Borstnejlikor mot blå fond", olja på pannå.signerad 43.

208167. EVA LINDQVIST ZETTERBERG. "Borstnejlikor mot blå fond", olja på pannå.signerad 43.

46 x 36 cm.

Något färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 36 cm.

Något färgbortfall.

Antal besök: 1 904