Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
HANS JOHNFORS. Färgetsning. Surrealistisk komposition. Signerad Hans Johnfors. Numrerad 49/90. Daterad 1977.
208146. HANS JOHNFORS. Färgetsning. Surrealistisk komposition. Signerad Hans Johnfors. Numrerad 49/90. Daterad 1977.
60x49 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
60x49 cm.
Garpenhus Auktioner
591