BYRÅ, 4-lådig, mahogny, senempire, 1800-tal.

208131. BYRÅ, 4-lådig, mahogny, senempire, 1800-tal.

Längd 106, bredd 57, höjd 93 cm.

Sprickor samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 747