ALEXIUS HUBER. Komposition. Färgserigrafi. Signerad, daterad -78 och numrerad 200/275.

208098. ALEXIUS HUBER. Komposition. Färgserigrafi. Signerad, daterad -78 och numrerad 200/275.

54x44 cm.

Alexius Huber (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

54x44 cm.

Alexius Huber (Född 1939)

Antal besök: 683