THEA EKSTRÖM. Komposition. Färglitografi. Signerad Ekström, daterad -79 och numrerad 86/150.

208051. THEA EKSTRÖM. Komposition. Färglitografi. Signerad Ekström, daterad -79 och numrerad 86/150.

20x14,5 cm.

Thea Ekström (1920–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

20x14,5 cm.

Thea Ekström (1920–1988)

Antal besök: 1 196