PARTI MINIATYRER, 3 st, porslin, Kina , bl a Ming.

20803. PARTI MINIATYRER, 3 st, porslin, Kina , bl a Ming.

Urna, Ming, 1600-tal. Kalebassvas, 1700-tal samt lockask, Japan, 1800/1900-tal. Höjd 6-7 cm.

Nagg. Lock ej ursprungligt tillhörande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 129