LÅNGPIPA, silver och rot, 1867.

207976. LÅNGPIPA, silver och rot, 1867.

Längd 67 cm. Silvret med stämplar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 618