207941. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Figurscen, olja på duk, dubblerad, 1700-tal.
Figurscen med kvinna och barn i centrum. Till höger ses en äldre man och till vänster en fågel.
Ca 66 x 86 cm.
Slitage. Dubblerad. Renoverad, retuscherad. Krackelyrer. Färgbortfall.