FAT, porslin, Kina, 1700-tal.

20788. FAT, porslin, Kina, 1700-tal.

Dekor av blommor i underglasyrblått. Diam 32 cm.

Hårspricka samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hårspricka samt nagg.

Antal besök: 877