FRYSSKÅP, Philips.

FRYSSKÅP, Philips.
2078775. FRYSSKÅP, Philips.

Höjd ca 83 cm.
Bredd ca 55 cm.
Djup ca 60 cm.

Bruksslitage, repor, märken. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!
2078775. FRYSSKÅP, Philips.

Höjd ca 83 cm.
Bredd ca 55 cm.
Djup ca 60 cm.

Antal besök: 1 312