KATANA, Japan, signerad klinga.

207746. KATANA, Japan, signerad klinga.

Klinglängd från tsuba 73 cm, total längd 100 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 714