OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kopparstick, Frankrike, 1700-tal.

207694. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kopparstick, Frankrike, 1700-tal.

Dedie a Messire Pierre Charles de Vilette
30 x 43 cm.

Fäckar, slitage samt mindre skador, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 43 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 619