LJUSKRONA SAMT LAMPETTER, ett par, rokokostil, 1900-tal. Höjd 90 cm.

20759. LJUSKRONA SAMT LAMPETTER, ett par, rokokostil, 1900-tal. Höjd 90 cm.

Metallstomme delvis beklädd i glas. 8 ljusarmar. Lampetter 2 ljusarmar. Höjd 16 cm.

Mindre nagg samt sprickor. Prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 005