AXEL KARGEL. Akvarell, Sign o daterad, A.Kargel, 1940.

207555. AXEL KARGEL. Akvarell, Sign o daterad, A.Kargel, 1940.

43 X 46 cm.

ej examinerad ur ram.

Axel Kargel (1896–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

43 X 46 cm.

ej examinerad ur ram.

Axel Kargel (1896–1971)

Antal besök: 1 912