KANDELABER, Nysilver," Väsby", Ikea,1700-tal serie.

207469. KANDELABER, Nysilver," Väsby", Ikea,1700-tal serie.

Delbar, går att byta mellan 1 och 3 ljushållare. Originalkartong medföljer.

Bruks och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks och åldersslitage.

Antal besök: 3 928