ÅKE NILSSON. Olja på duk. "Tidens gång". Monogramsignerad ÅN.

207330. ÅKE NILSSON. Olja på duk. "Tidens gång". Monogramsignerad ÅN.

Par i komposition. 105 x 100 cm, signerad a tergo Åke Nilsson.

Fåtal fläckar på duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtal fläckar på duk.

Antal besök: 3 950