BONNIE REHNKVIST. Golvvas, keramik, Törngrens, signerad.

207310. BONNIE REHNKVIST. Golvvas, keramik, Törngrens, signerad.

Höjd 41 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 530