SKULPTUR och BREVKNIV, metall samt BORDSLAMPA, Gemi 600.

207279. SKULPTUR och BREVKNIV, metall samt BORDSLAMPA, Gemi 600.

Brevkniv, mässing, England, längd ca. 25 cm.
Skulptur, kock, höjd ca. 13 cm.

Bruksslitage. Lampa med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 237