HOLGER GARDELIUS. 1908-1972, akvarell, signerad, daterad 1931.

207278. HOLGER GARDELIUS. 1908-1972, akvarell, signerad, daterad 1931.

Med ram,m 43 x 36 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med ram,m 43 x 36 cm.

Antal besök: 3 032