AXEL TALLBERG. "Zorn (1880)". Etsning. Signerad A. Tallberg och A.T. i trycket.

20727. AXEL TALLBERG. "Zorn (1880)". Etsning. Signerad A. Tallberg och A.T. i trycket.

15 x 10 cm.

Gulnad. Märken efter tidigare inramning.

Axel Tallberg (1860–1928)

Gör en kostnadsfri värdering!

15 x 10 cm.

Axel Tallberg (1860–1928)

Antal besök: 2 447