PARTI DIVERSE, 6 delar, glas, silver, nysilver, mässing.
20726. PARTI DIVERSE, 6 delar, glas, silver, nysilver, mässing.
Vas, slipat glas, höjd 33 cm.
Ljusstakar, 1 par, mässing, stämplade 51, höjd 24 cm.
Sockerskål, nysilver, höjd 6,5 cm.
Bägare och saltsked, silver, bägarens höjd 4,5 cm.
Vas, smärre nagg.
Ljusstakar, slitage.
Sockerskål, slitage.
Bägare och saltsked, korrosion.
Vas, slipat glas, höjd 33 cm.
Vas, smärre nagg.
Ljusstakar, slitage.
Sockerskål, slitage.