GLAS, Flygsfors, Coquille, Kosta Boda.

207248. GLAS, Flygsfors, Coquille, Kosta Boda.

1st Coquille fantasia. Signerad flygsfors 1960. Höjd 22cm.
1st Boda vas, höjd 28cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1st Boda vas, höjd 28cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 198