OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Mor och barn vid klippstrand, England, 1800-tal. Olja på duk Signerad E R.

207228. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Mor och barn vid klippstrand, England, 1800-tal. Olja på duk Signerad E R.

36x45 cm.

Mindre hål i duk samt retuscher
Senare vernissad.

Gör en kostnadsfri värdering!

36x45 cm.

Senare vernissad.

Antal besök: 958