FÅTÖLJ, 1900-tal.

FÅTÖLJ, 1900-tal.
207203. FÅTÖLJ, 1900-tal.

Svanmodell, klädsel i skinn.

Slitage, knappar saknas. Stoppning och klädsel på armlänsar med kraftig slitage. Möjligen omklädd.

Gör en kostnadsfri värdering!
207203. FÅTÖLJ, 1900-tal.

Svanmodell, klädsel i skinn.

Antal besök: 867