SLAGBORD samt STOLAR 3st, Nesto Nässjö Stolfabrik, 1960-tal.

20719. SLAGBORD samt STOLAR 3st, Nesto Nässjö Stolfabrik, 1960-tal.

Bord total längd 162, bredd 85, höjd 74 cm.

Slitage. En slagskiva lös. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 870