BORDSFLAGGA, sten och gulmetall.

207189. BORDSFLAGGA, sten och gulmetall.

Höjd 86 cm. Med stående lejon.
Bottenplatta, 20.5 x 20.5 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bottenplatta, 20.5 x 20.5 cm.

Bruksslitage. Smärre nagg.

Antal besök: 706