SABEL, Luftwaffe, Paul Weyersberg & Co, Solingen, Tyskland 1930-tal.

207179. SABEL, Luftwaffe, Paul Weyersberg & Co, Solingen, Tyskland 1930-tal.

Inskription på bladet Paul Weyersberg & Co Solingen
Sabel längd 90 cm
Balja längd 75 cm.

Bruksslitage på baljan, smärre slitage på blad samt bruksslitage på handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sabel längd 90 cm
Balja längd 75 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 395