OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. Ridande soldater. Otydligt signerad och daterad 1938.

207158. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk. Ridande soldater. Otydligt signerad och daterad 1938.

19x29 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

19x29 cm.

Antal besök: 1 801