KISTA, 1900-tal.

KISTA, 1900-tal.
20712. KISTA, 1900-tal.

Längd 110, bredd 56, höjd 62 cm.

Slitage. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
20712. KISTA, 1900-tal.

Slitage. Nyckel saknas.

Antal besök: 876