PARTI DIVERSE från lanthandel, omkring 1900-talets mitt.

207125. PARTI DIVERSE från lanthandel, omkring 1900-talets mitt.

Bl a Hushållskassa i plåt med inköpslista samt glasburkar och kaffepåsar.

Varierande slitage. Färgbortfall, bucklor rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 589