HUGO LEPIK. olja på duk, signerad.

207095. HUGO LEPIK. olja på duk, signerad.

33 x 40cm.

Mindre slitage.

Hugo Lepik (1905–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 40cm.

Mindre slitage.

Hugo Lepik (1905–2001)

Antal besök: 923