SKOLPLANCHER, 8 st, Dybdahls Zoologiske Plancher, 1800/1900-tal.

207075. SKOLPLANCHER, 8 st, Dybdahls Zoologiske Plancher, 1800/1900-tal.

7 st tryckta hos Kristiania Lithografiske Aktiebolag. Ca 60 x 78 cm.

Slitage, fläckar och skador, samt senare klisteretiketter. Upphängningskrokar med rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 903