PARTI PLÅTBURKAR, ca 26 st.

207037. PARTI PLÅTBURKAR, ca 26 st.

Bl a Örebro Kex, Frejas Messina Drops, Mazetti samt Hultmans.

Varierande slitage, färgbortfall, rost och bucklor. En burk saknar lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 241