SÄNGBORD i vitmålad björk. Ett par. 1900-talets första hälft. Ljusne Waxna Aktiebolag.

207004. SÄNGBORD i vitmålad björk. Ett par. 1900-talets första hälft. Ljusne Waxna Aktiebolag.

Sängbord i rak modell med låda och underliggande skåp
Målade vid senare datum
Bredd 43 cm
Djup 33 cm
Höjd 62,5 cm
Etikettmärkt Ljusne Waxna Aktiebolag.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målade vid senare datum
Bredd 43 cm
Djup 33 cm
Höjd 62,5 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 985