PER-ERIK NILSSON. Samekniv, Helhorn, Unik. Sign.

206913. PER-ERIK NILSSON. Samekniv, Helhorn, Unik. Sign.

Fullgraverad, blad märkt Ivan, Längd hela 17,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 8 650