J W ÅRFELT. litografi, signerad, numrerad, 236/310, märkt " Eget Tryck " daterad -58.

206839. J W ÅRFELT. litografi, signerad, numrerad, 236/310, märkt " Eget Tryck " daterad -58.

55 x 66 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 66 cm.

Antal besök: 2 130