MATSALSGRUPP, ljus ek, modern design.

206795. MATSALSGRUPP, ljus ek, modern design.

Matbord, 4 stolar, bordets längd 180, bredd 90, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 271