VAS, cloisonné, Kina, SKRIN, orientaliskt, 1900-tal.

20674. VAS, cloisonné, Kina, SKRIN, orientaliskt, 1900-tal.

Vasens höjd ca 18 cm, skrinets längd 20,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 797